Ви є тут

Кафе-бар "Сова"

Первинні вкладки

Кафе-бар "Сова"

Рівне
вулиця Гагаріна

До послуг відвідувачів кафе-бару "Сова": party-бар, lounge-бар, disco-хол та vip-зал з більярдом.

Party - бар і лаунж - бар - це два унікальних, і водночас автономних зали, які дозволяють усамітнитися для відпочинку в інтимній атмосфері.

Disco - холл - це танцювальна площадка, яка обладнана найсучаснішою звуко- і світлотехнікою, а також бульбашковою і сніговою машинами для створення різноманітних ефектів, в disco - холі одночасно може відпочивати 150 гостей.

У "Сові" можна святкувати весілля, дні народження, випускні вечори, корпоративи. Приміщення також підходить для організації фуршетів та презентацій. Ці заходи можна провести у великій залі на 140 осіб. В окремих бенкетних залах зручно провести ділову зустріч або бізнес-ланч у спокійній та затишній обстановці.

Для власників автотранспорту є стоянка з відеонаглядом. В барi можна посмакувати вишуканими напоями та коктейлями, пограти бiльярд, весело провести вiльний час.

У кафе-барі "Сова" встановлений face - контроль, тобто дозволяється відпочивати особам, які досягли "зрілого повноліття". Кафе-бар "Сова" дотримується dress - коду, заборонено відпочивати особам, які одягнені у спортивний костюм і спортивні штани, а також охорона може не допустити до відпочинку осіб, які одягнені неохайно і мають брудне взуття.