Ви є тут

Готельно-ресторанний комплекс "Околиця"

Первинні вкладки

Готельно-ресторанний комплекс "Околиця"

Рівне
вулиця Млинівська

Готельно-ресторанний комплекс «Околиця» розташований на окраїні Рівного.

Ресторан „Околиця“ розділений на декілька окремих приміщень.

Велика колиба найкраще підходить для святкування весілля, ювілеїв, випускних вечорів тощо. Вона прикрашена яскравими стрічками, польовими квітами, а вікна — біленькими фіраночками-рішельє. У колибі можна розмістити до 150 гостей. Найкраща з малих колиб — дівоча. Зайшовши сюди, мимоволі згадаєш кращі українські традиції, звичаї та обряди, яких у давні часи дотримувалися дівчата. Кожна з колиб обігрівається у прохолодні пори року.

Інтер'єр ресторану вирізняється незвичним, але дуже гармонійним поєднанням елементів сучасного декору та фольклорного стилю. Тут поєдналися коралові натяжні стелі із підсвіткою, венеціанська пурпурова штукатурка і сучасні панелі телевізорів з казковими рожево-золотавими птахами та україночками, що зображені на стінах, грубими кахлями на підлозі, масивними столами, диванчиками та стільцями зі шкіряними сидіннями.

У ресторані у Вас приймуть замовлення вродливі офіціантки і смачно нагодують. Завітавши сюди, не забудьте скуштувати фірмову страву — м'ясо « Околиця » . Для романтичного вечора удвох ідеально підійде затишна окрема VIP-зала.

Готель обладнаний відповідно до сучасних тенденцій. У кожному номері є телевізор, кондиціонер, холодильник і телефон . Ви можете замовити рожевий, блакитний або світло-зелений номер з душем шарко або ванною.

Фінська сауна розрахована на п'ять осіб. Після сауни можна зануритись у басейн або поспілкуватися з друзями у кімнаті відпочинку, неспішно смакуючи ароматним трав'яним чаєм.